GIGABYTE Hakkında

İnsan Kaynakları

09/12/2012
İnsanların GIGABYTE'ı seçmesinin nedeninin, harika çalışma ortamı ve kariyer geliştirme fırsatları olduğuna inanmaktayız. Ekibimizin bir üyesi olmak için gerekli olan yetenek, enerji ve motivasyona sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, mesleki ve liderlik becerilerinizi geliştirmenize destek olmak isteriz.
Aşağıda belirtilen niteliklere sahip adaylar aramaktayız:

Ekip çalışması ve saygı: Ekip çalışması ve çeşitlilik aracılığıyla fırsatlar yaratmak ve performansı güçlendirmek üzere farklı çalışanlara sahibiz. Aynı zamanda, olumlu çalışma ortamımızı korumak üzere tüm ekip üyelerimizden iletişim, koordinasyon ve saygı beklemekteyiz.

İnovasyon ve yaratıcılık: Çalışanlarımızdan aktif bir şekilde GIGABYTE'ın teknoloji sektöründe piyasa lideri olarak kalmasına yardımcı olacak fırsatları görebilmelerini ve yeni fikirler geliştirebilmelerini istemekteyiz. Yeni zorluklara adapte olabilme yeteneğiyle birlikte sağlam teknik ve mesleki beceriler kesinlikle bir artıdır.

Kalite bilinci: GIGABYTE, kalitenin ilk önceliği olduğu konusunda ısrarcıdır. Bu ilkeyi, ödül sahibi donanımlarımızın üretiminde ve ayrıca geniş satış sonrası ve teknik destek ağımızda uygulamaktayız.